Sensiz Bir Yıl Daha Geçti…

Bir yılı daha geride bırakıyoruz…

Hayatı boyunca kendini hayır işlerine adamış, karşılıksız sevgisi ve şefkati ile ihtiyacı olanın her zaman yanında olmuş, babamız merhum Salih Tatlıcı anısına kurduğumuz Vakıf ile, babamızın vasiyetini yerine getirmiş olmanın manevi huzurunu yaşıyoruz.

Bizi büyük acılar içinde bırakarak aramızdan ayrıldığı 22 Şubat 2009’dan bugüne her zaman kalbimizde yaşattığımız ve yaşatacağımız kıymetli eşim ve babamız Salih Tatlıcı’yı saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

“Salih Tatlıcı Vakfı” olarak; yurtiçi ve yurdışında engelliler, çevre, eğitim, kültür, sahipsiz hayvanlar, savaş mağdurları, Afrika’ya su sağlamak gibi her zaman yardım bekleyenler için hayır işlerine devam etmek 2023 yılında da hedefimiz olacaktır.

2020 ve 2021 yılındaki Covid-19 pandemisinden sonra 2022 yılında başlayan ve hala devam eden Ukrayna-Rusya arasındaki savaş yine çok sayıda insanı yaşamdan kopardı, evsiz, yurtsuz bıraktığı gibi savaşla ilgisi olmayan ülkelerde de gıda ve enerji noksanlığına neden oldu.

“Salih Tatlıcı Vakfı” olarak 2023 yılının ülkemizde ve tüm dünyada  insanlığı ve tüm canlıları olumsuz etkileyen kötülüklerin sona ermesini, tüm insanlar ve canlılar için  sevginin, barışın ve huzurun egemen olduğu, çaresiz hastalıkların son bulduğu, güzel bir yıl olmasını gönülden diliyoruz.

 

Mutlu Yıllar!

Nurten & Uğur Tatlıcı